רכבי 7 מקומות המשווקים בישראל

big car

רכבי 7 מקומות המשווקים בישראל

העבודה שרכבים משפחתיים מגיעים עם תא נוסעים המיועד ל-5 נוסעים, הפך את שוק המיניוואנים לאחד מקטגוריות הרכב המבוקשות ביותר בישראל במהלך השנים האחרונות. שוק המיניוואנים בישראל כולל היצע גדול של רכבי 7 מקומות, כאשר הביקושים לרכבי 7 מקומות רק הולך וגדל עם השנים.

רכב 7 מקומות – כל היתרונות

עד לפני מספר שנים, רכבי 7 מקומות נרכשו בעיקר על ידי משפחות בנות 6 או 7 נפשות, אך בשנים האחרונות גם משפחות קטנות יותר מגלות את היתרונות הנלווים לרכישת רכב 7 מקומות, וביניהם:

  • יכולת הסעה של עד 7 נוסעים – עבור משפחות גדולות מדובר בהכרח המציאות ועובר משפחות קטנות יותר הדבר מאפשר הסעה של נוסעים נוספים מעבר לבני המשפחה.
  • אפשרות ממשית לניצול תא הנוסעים לטובת העמסת ופריקה של ציוד
  • אפשרות ממשית להנעה כפולה של כלי הרכב לצרכי טיולי שטח ונסיעה בתוואי שטח שרכב רגיל לא יכול להגיע אליו
  • רכב בעל נוכחות ומראה יוקרתי בעיקר בדגמים החדשים ובשנתונים גבוהים יותר

כל אלו ועוד, הגבירו את הביקושים לרכבי 7 מקומות, כאשר כל יבואניות הרכב המובילות בישראל החלו לשווק במהלך השנים האחרונות יותר ויותר דגמים של רכבי 7 מקומות. לפניכם רשימה של מספר רכבים מומלצים המשווקים בישראל בקטגוריית רכבי 7 מקומות.

  • מיצובישי אאוטלנדר – אחד מרכבי ה-7 מקומות הפופולאריים ביותר בישראל. רכב זה מתאפיין בעיצוב מודרני ויוקרתי, חלל רכב מרווח, מפרט אבזור עשיר ומגוון רחב של מערכות בטיחות מתקדמות מסוגן, וכל זאת לצד מנוע חזק עם ביצועים גבוהים גם בכביש וגם בשטח.
  • טויוטה לנד קרוזר – רכב שטח  משפחתי עם 7 מקומות ויכולות הנעה (4X4) מעולות. רכב זה מותאם יותר למשפחות המתעניינות ברכב שטח עוצמתי, אך הוא בהחלט מיועד גם לנהיגת כביש מפנקת. רכב זה משלב בתוכו תא נוסעים מרווח, מפרט אבזור עשיר ומפנק, וכמובן, שלדת סולם המעניקה לו יתרון משמעותי בנהיגת שטח.
  • קיה סורנטו – רכב משפחתי המשווק בישראל גם בגרסה היברידית וגם בגרסת בנזין ודיזל. רכב זה זכה לאחרונה ב-5 כוכבים במבחני ריסוק מסביב לעולם, עובדה ההופכת אותו לאחד מרכבי ה-7 מקומות הבטוחים ביותר בשוק הרכב העולמי.
  • סקודה קודיאק – רכב 7 מקומות מאסיבי וגדול במיוחד המשלב בתוכו מערכת מתלים מתקדמת המאפשרות נהיגת שטח חווייתית לצד נהיגת כביש מפנקת במיוחד.
  • פז'ו 5008 – אחד מרכבי ה-7 מקומות המרווח והגדול ביותר. רכב זה מיועד בעיקר למטרות נהיגת שטח אך הוא מצטיין גם בנהיגת כביש, כאשר בין היתרונות המרכזיים של הרכב תוכלו למצוא: נוחות, חוויית נהיגה כיפית ונעימה ושטח פנים מרווח גם בהשוואה לרכבי 7 מקומות אחרים.

וזאת לצד דגמים נוספים של רכבי 7 מקומות המיוצרים על ידי יצרניות הרכב המובילות בתעשיית הרכב העולמית. חשוב לציין שבמהלך השנים האחרונות, היה קיים מחסור של רכבי 7 מקומות בישראל וזאת לנוכח הביקושים הגבוהים ולנוכח הפסקת ייצור של רכבי 7 מקומות במהלך שנות הקורונה. כפועל יוצא מכך,  רכבי 7 מקומות נחשבים לרכבים השומרים על ערכם ושווים גם בשוק היד שנייה.